WINE

WINE
Itaalia veinid
Good Wine
Montepulciano
PECORINO RESTORAN JA VEINIBAAR

Head toitu ja veini armastavad inimesed on ühed toredad inimesed.

Pecorino lugu sai alguse sellest, kui maitsesime esimest korda Pecorino veini. See värske, iseloomu ja eriliste nüanssidega valge vein meeldis meile väga, isegi väga-väga… Ilmselt meenutab Pecorino viinamarjadest tehtud vein pisut mind – veinibaari perenaist… iseloomuga, keeruliste nüanssidega ja alati värskete ideedega 🙂 Kes julgeb, see proovib… veini muidugi.

Pecorino on armas ja hubane söögikoht ja veinibaar unikaalses Tallinna Vanalinnas. Pakume otse kuumast ahjust tulnud Flammkucheneid. Flammkuchen ehk Tartèe Flambee ehk Flat leib on Prantsusmaalt, Alsace piirkonnast pärit pitsa. 
Meie veinikaardis on esindatud loomulikult Pecorino vein ja ka Pecorino viinamarjadest tehtud spumante ehk vahuvein. Veinikaardilt leiab palju Itaalia veine, kuid esindatud on ka Prantsuse, Saksamaa, Portugali, Uus-Meremaa, USA, Hispaania suurepärased veinid.

Pecorino Wine

Veinikaart

Pecorino Wine

Itaalia veinid

Pecorino veinipood

Pudeli head veini keset Tallinna Vanalinna

Veiniriiulist leiab meie enda portfelli kuuluvad kahe Itaalia veinimõisa veinid. Montepulciano ja Pecorino veinid tulevad Itaaliast Abruzzo maakonnast. Samast veinimõisast jõuavad meile veel Pinot Grigio, Pimitivo. Pisut kõrgemalt Itaaliast Prosecco külast Prosecco vahuvein, Chardonney, Merlot, Malbech

Vaata veine e-poest

Pecorino Wine Bar & Wine Shop, Pikk 31, Tallinn   info@pecorino.ee. Helista +372 56500222

Wine & Flammkuchen Follow us on Facebook
X