KES ME OLEME

Pecorino Resto - trendikas Euroopa restoran. Hommikut alustame kohvi ja maitsvate hommikusöökidega. Letil on ahjust tulnud värsked saiad ja croissandid, Pastel de natad. Koogiletis suurepärased Gustavi koogid. Päeva alustuseks üks klaas värskelt pressitud apelsini mahla või smuutit annab energia kogu päevaks! Menüüst leiad - värskeid salatid, käsitsivalmistatud värske pasta, moodsaid Poke kausid, wrapid ja bagelid. Magusasõpradele lisaks Gustavi kookidele pakume Belgia vahvleid, pannkooki moosiga ja jäätist. Kui kohvi ja värske mahla aeg on läb, sobib klaas Prosecco`t või valget lõunatoidu kõrvale või tööpäeva lõppu ideaalselt!

Valmistame ja pakume häid ja värskendavaid käsitsivalmistatud limonaade ja mokteile. Samuti peale tööd argipäeval ja nädalavahetustel saab nautida klassikalisi ja pisut Pecorino kiiksuga kokteile :)

Pecorino Resto - Tallinna südalinnas, Maakri Kvartalis ootab sööma, nii üksi, sõprade kui koos perega. Samuti on kokteilitama ja veinitama kõik oodatud. Suvel on avatud ka mõnus tuulevaikne terrass.

Start the day with a smile and finish it with a glass of wine.

ÜRITUSED

Pecorino Resto restorani mahub kenasti palju rõõmsaid inimesi. Tule üksi või mitmekesi. Tähtsad sündmused väärivad alati tähistamast. Anna meile aegsalt teada kuidas, saame Su sündmuse veelgi meeldivamaks muuta.

E - R

8.00 - 17.00

HETKEL OLEME AVATUD NII :)

 Lõunapakkumine E - R

12 - 15

 

Restorani avamis- ja sulgemisajad võivad muutuda. Vabandame!

BRONEERI LAUD

Kui soovid kindlasti meile sööma tulla ja olla täisesti kindel, et meil vaba laud on, siis helista või kirjuta meile. Kui soovid samale päevale lauda broneerida, siis helista!

HELISTA +372 56 500 222

BOOKING@PECORINO.EE

TOP