KES ME OLEME

Pecorino Resto - trendikas Euroopa restoran. Hommikut alustame kohvi ja maitsvate hommikusöökidega. Menüüs on meil palju värskeid salateid ning eelroogasid, värske käsitsivalmistatud pasta ja isuäratav risoto. Pearoogadest leiab endale meelepärase toidu, nii liha-  kui kalasõber. Mereande pakume mitmel erineval moel, üks on aga kindel - klaas Prosecco`t või valget veini sinna juurde sobib alati. Pitsameister valmistab meil kivipõhjaga ahjus ehtsaid Naapoli stiilis pitsasid.  

Valmistame ja pakume häid ja värskendavaid käsitsivalmistatud limonaade ja mokteile. Samuti peale tööd argipäeval ja nädalavahetustel saab nautida klassikalisi ja pisut Pecorino kiikuga kokteile :)

Pecorino RestoTallinna südalinnas, Maakri Kvartalis ootab sööma, nii üksi, sõprade kui koos perega. Samuti on kokteilitama ja veinitama kõik oodatud. Suvel on avatud ka mõnus tuulevaikne terrass.

Start the day with a smile and finish it with a glass of wine.

ÜRITUSED

Pecorino Resto restorani mahub kenasti palju rõõmsaid inimesi. Tule üksi või mitmekesi. Tähtsad sündmused väärivad alati tähistamast. Anna meile aegsalt teada kuidas, saame Su sündmuse veelgi meeldivamaks muuta.

E - R

8.00 - 18.00

L  ja P suletud

Lõunapakkumine E - R

11.30 - 15.00

 

Restorani avamis- ja sulgemisajad võivad muutuda. Vabandame!

BRONEERI LAUD

Kui soovid kindlasti meile sööma tulla ja olla täisesti kindel, et meil vaba laud on, siis helista või kirjuta meile. Kui soovid samale päevale lauda broneerida, siis helista!

HELISTA +372 56 500 222

BOOKING@PECORINO.EE

TOP